Ландрас

Ландрас

Порода свиней беконного типу, найпопулярніша серед фермерів в нашому регіоні. 

Туша має високий вміст пісного м'яса та тонкий шар пішкірного жиру. 

Представники породи відрізняються рухливістю, незважаючи на велику м'ясисте тулуб.  Корпус тварини виглядає міцним і масивним. Шкіра свинок тонка і біла, нерівномірно вкрита рідкою білою щетиною. Кнури мають більш довгий тулуб і важать більше свиноматок.

Поросята при народженні мають вагу від 600 до 800 г, в залежності від статі особини. Маса молодняка залежить від режиму харчування та умов утримання вагітної свиноматки, а також від кількості народжених за один раз поросят.

За умови правильного годування двомісячні поросята важать 17-21 кг. До віку 4 місяців вага молодняка вже становить 55-60 кг. Поросята, які досягли віку 6 місяців, важать до 100 кг.

Дорослі кнури породи Ландрас досягають ваги 280-300 кг. При цьому довжина тулуба у них становить близько 2 м, а обхват грудей - 1,5 м. Свиноматки менші і мають корпус довжиною 1,6 м при вазі 200-220 кг. Обхват грудей у ​​них майже такий же, як у кабанів.

Представники породи мають високу м'ясну продуктивність. Чистий вихід м'яса з однієї дорослої особини досягає 80%!!! Найвищі показники! При цьому м'ясо володіє відмінними смаковими характеристиками і відноситься до категорії пісного. Товщина підшкірного шпику не перевищує 2 см.

 Важливо! Для досягнення високих показників продуктивності потрібно забезпечити ландрас хороші умови утримання і поживний раціон. Свиноматки  відрізняються багатоплідністю, до 12 поросят за одну вагітність. Молоді особини швидко набирають вагу завдяки прискореному синтезу білка. В середньому, приріст ваги поросяти на добу може досягати 750 г. Виживання молодняку ​​при хороших умовах утримання і правильному годуванні досить висока.Ціна договірна

Купити посівний матеріал

 

Рекомендовані товари

Горох "Царевич"
Ціна договірна
Ячмінь Командор
Ціна договірна
Іванівсько-Веселоподолянський ЧС-84
Ціна договірна
ІЦБ 0904
Ціна договірна