Новини

Іванівська дослідно-селекційна станція Інституту біоенергатичних культур і цукрових буряків Національної академії аграрних наук України має наміри передати в оренду майно: 

  • нежитлове приміщення в адмістративній 2-поверховій будівлі загальною площею 16,6 кв. м, що утримується на балансі Іванівської ДСС ІБКіЦБ НААН та розташоване за адресою: вул. П. І. Харитоненка, буд. 1, с. Сонячне, Охтирського району, Сумської області, поштовий індекс 41768.
  • нежитлове приміщення в 1-поверховій будівлі загальною площею 43,4 кв. м, що утримується на балансі Іванівської ДСС ІБКіЦБ НААН та розташоване за адресою: вул. Танкістів-Кантемирівців буд. 50, м. Охтирка, Охтирського району, Сумської області, поштовий індекс 427003.

Майно передається в оренду терміном на 2 роки 11 місяців. 

Передбачаються такі допустимі напрями використання майна: розміщення офісу, сільської АТС, поштового відділення.

Додаткові умови:

  • відшкодування витрат балансоутримувача або іншого учасника на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди, витрат орендодавця на публікацію і оголошення про конкурс, утримання орендованого майна;
  • здійснення поточного ремонду орендованого майна у разі необхідності;
  • обов'язкове здійснення страхування орендованого майна на користьбалансоутримувача на термін дії договору оренди.

Останній день прийняття заяв про оренду - 10-й робочий день після розміщення оголошення про намір передачі майна в оренду.

Заяви подаються за адресою:  вул. П. І. Харитоненка, буд. 1, с. Сонячне, Охтирського району, Сумської області, поштовий індекс 41768;

телефон/факс (05446)962 42, емейл idssibk@gmail.com


У даній категорії немає товарів.